Varmısın Yokmusun Cem Yılmaz

samed ışık | 11:46 | 1 yorum15 Şubat Pazar gecesi yarışmacısı Cem Yılmaz.Cem Yılmaz yarışmanın başından itibaren gerek ekran başındakileri gerekse stüdyadaki herkesi gülmekten kırıp geçirdi.Yarışmanın başında telefon ile stüdyaya giren Cem Yılmaz Hamdi bey ile iletişime geçer gibi yapması ve sonuna doğru yaptığı espirilerin Hamdi Beyin tekliflerini etkilememesi içinde onla iyi geçinmeyi bildi.Yarışmanın başından sonuna kadar dengeli bir oyun sergileyen Cem Yılmaz son dört kutuya 500 ve 150 bin lira ile girmeyi başardı.Son ikiye 150 bin ilra ile girmeyi başaran Cem Yılmaz Hamdi beyin 100 liralık teklifini kabul etti.Alınan para hasta olan Elifin tedavisi için harcanacak.Cem Yılmazın kutusundaki miktar 150 bin liraydı.

Category: , ,

About GalleryBloggerTemplates.com:
GalleryBloggerTemplates.com is Free Blogger Templates Gallery. We provide Blogger templates for free. You can find about tutorials, blogger hacks, SEO optimization, tips and tricks here!

1 yorum

  1. sezen says:

    cem abi senı coooooooooooooooooook seviyorum ailece seni izletık gulmekten ölduk ya sen herzaman boyle yarısmalara katıl yapımcılara seslenıyorum ve acun abiye tşk senı oraya getırdıgı ıcın hayırlı bır ısı yaptin cem abi allah kabul etsin dualarım hep senınle